Series
Ratings
12
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0