Movies
Ratings
109
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Permanent VacationRated ★ 4.0
The Myth of the American SleepoverRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Shadows in ParadiseRated ★ 3.0
Lilya 4-everRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Time of the GypsiesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0