Movies
Ratings
593
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The Rugrats MovieRated ★ 1.5
The Land Before TimeRated ★ 1.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5- OceansRated ★ 3.5
- Tears of AfricaRated ★ 4.0
- Tears In The ArcticRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
The Swan PrincessRated ★ 2.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 2.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 1.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.0