Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
V.I.P.Rated ★ 1.0
BelieverRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0