Movies
Ratings
317
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The English PatientRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5