Series
Ratings
36
SlayersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0