Series
Ratings
470- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
YonderRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5