Series
Ratings
20
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0