Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0