Titles you rated
Queen's FlowerRated ★ 0.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 1.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 0.5
Blue TowerRated ★ 1.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 1.0
Worlds WithinRated ★ 0.5
Pride and PrejudiceRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 0.5
Bubble GumRated ★ 1.0
Come Back AliveRated ★ 0.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 0.5
Listen to My HeartRated ★ 0.5
Angry MomRated ★ 1.0
4 Legendary WitchesRated ★ 0.5
GhostRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 0.5
Temptation of an AngelRated ★ 0.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 0.5