Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5