Titles you rated
SherlockRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5