Movies
Ratings
157
Extreme JobRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
TullyRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.0