Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0