Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0