Movies
Ratings
67
InterstellarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
300Rated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0