Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0