Titles you rated
WillowRated ★ 3.0
The Ninth GateRated ★ 3.5- Masters of Horror: ImprintRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.0
Back RoadsRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 0.5
DogvilleRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 1.0
The Blue DrumRated ★ 2.5
The ConferenceRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Red SonjaRated ★ 1.5
The Skin of the WolfRated ★ 3.0
Sound of ViolenceRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 3.5