Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Spice Up Our LoveRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 2.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5