Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
Our TownRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.0