Titles you rated
The PrestigeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Code Name GeronimoRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 0.5
Kiss of the DragonRated ★ 2.0