Series
Ratings
24
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0