Titles you rated
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 2.0