Series
Ratings
53
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0