Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.0
American HeistRated ★ 2.5
Street KingsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
HostilesRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
BasquiatRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 3.0