Series
Ratings
21- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0