Series
Ratings
52
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5- DamoRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Trap of YouthRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.0- Perfect LoveRated ★ 5.0