Titles you rated
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
- Eyes of DawnRated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
- DamoRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0