Series
Ratings
125
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5