Movies
Ratings
642
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Naked LunchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The FountainheadRated ★ 4.5
The Flavor of Green Tea Over RiceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 3.0
The EelRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Red ObsessionRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Mute WitnessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0