Series
Ratings
42- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 3.5 Attack on TitanRated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 Legal HighRated ★ 4.0 Legal HighRated ★ 4.0
 Legal High 2Rated ★ 3.5 Legal High 2Rated ★ 3.5
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
 We Married as a Job!Rated ★ 4.0 We Married as a Job!Rated ★ 4.0
 Our Beloved SummerRated ★ 4.0 Our Beloved SummerRated ★ 4.0
 The PenthouseRated ★ 3.0 The PenthouseRated ★ 3.0
 Traces of LoveRated ★ 4.5 Traces of LoveRated ★ 4.5
 Your Lie in AprilRated ★ 4.0 Your Lie in AprilRated ★ 4.0
 Itaewon ClassRated ★ 3.0 Itaewon ClassRated ★ 3.0
 While You Were SleepingRated ★ 4.0 While You Were SleepingRated ★ 4.0
 The PenthouseRated ★ 3.0 The PenthouseRated ★ 3.0
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0