Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
DaybreakRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 4.0