Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Runaway JuryRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
The In-LawsRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Gangster SquadRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5