Movies
Ratings
41
1917Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0