Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Trigger WarningRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0