Series
Ratings
149
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0