Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 1.0
HawkeyeRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 1.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 0.5
Money Heist season 1Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5