Movies
Ratings
50
The Blind SideRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5