Movies
Ratings
138
V for VendettaRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5