Series
Ratings
72- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
 Queen of HousewivesRated ★ 3.0 Queen of HousewivesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
 Money's WarfareRated ★ 4.0 Money's WarfareRated ★ 4.0
 49 DaysRated ★ 3.5 49 DaysRated ★ 3.5
 Full HouseRated ★ 3.0 Full HouseRated ★ 3.0
 Something in the RainRated ★ 3.5 Something in the RainRated ★ 3.5
 Delicious GuysRated ★ 3.0 Delicious GuysRated ★ 3.0
 Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5 Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
 The Princess's ManRated ★ 4.0 The Princess's ManRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
 Hello, FranceskaRated ★ 4.5 Hello, FranceskaRated ★ 4.5
 Hello, FranceskaRated ★ 4.5 Hello, FranceskaRated ★ 4.5
 Boys Over FlowersRated ★ 4.0 Boys Over FlowersRated ★ 4.0
 Couple or TroubleRated ★ 4.0 Couple or TroubleRated ★ 4.0
 The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5 The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
 Witch HuntRated ★ 3.0 Witch HuntRated ★ 3.0
 Crime Scene 3Rated ★ 4.5 Crime Scene 3Rated ★ 4.5