Movies
Ratings
260
Live Free or Die HardRated ★ 3.0- Hide N SeekRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 1.5