Titles you rated
Born to DanceRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 1.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5