Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0