Titles you rated
AnnabelleRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0