Movies
Ratings
412
The FavouriteRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
CatsRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5