Series
Ratings
134
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0- Robin HoodRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- The MusketeersRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0- ドン★キホーテRated ★ 4.0
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- 어린이 경시Rated ★ 3.5
- 어린이 경찰Rated ★ 3.5
- すいかRated ★ 4.5
Galileo XXRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0- BOSSRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 5.0