Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5