Movies
Ratings
330
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.5
Chicken LittleRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0