Series
Ratings
125
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Tear Along The Dotted LineRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
1971: The Year That Music Changed EverythingRated ★ 4.0
DickinsonRated ★ 3.0
MaidRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Call My AgentRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cafe Amor Season 2Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
Sixth SenseRated ★ 3.0