Movies
Ratings
467
The RoundupRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
AjoommaRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
HeatRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5